Header Ads

Hakkımda


VişneÇilek.com 


Vişne Çilek yayın hayatına tam anlamı ile 29.12.2018 tarihinde başlamıştır. İçerik olarak genel bir blog olan Vişne Çilek zaman içerisinde markalaşmayı hedeflemektedir.

Adina Gürdal

Merhabalar

Ben Adina 😊 22.02.1992 tarihinde Üsküdar' da dünyaya geldim. Bostancı' da yaşamaktayım. Hayatta en keyif aldığım şeyler gezmek, yazmak ve araştırmak. Tabi bunlardan hoşlanan biri olarak bir blog yazmazsam olmazdı ve böylece Vişne Çilek maceram başlamış oldu. Uludağ Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Makine Resim Konstrüksiyon okuyorum. Fotomodellik ve Oyunculuk yapıyorum. Ancak uzun set saatleri dolayısı ile artık kariyer hayatıma profesyonel bir blogger/influencer olarak devam etmek istiyorum. Deneyimlerim ve gittiğim mekanlar için sivri dilimi asla köreltmeyi düşünmüyorum 😜  Çünkü diğer türlü sizlere gerçek bir kullanıcı deneyimi sunamam. Blogumda sizlerinde benim gerçek fikirlerimi görüp, ona göre deneyimlerinize yön vermenizi istiyorum. 

2 yıl kadar bir yurtdışı maceram olmuştu. Yaşadığım ülkeler Polonya ve Almanya. Bunlar hakkında da ilerleyen zamanlarda sizlerle yazılarımı paylaşmak istiyorum.

Gelecekten Beklentilerim

Blogum ile adımı duyurarak siz reklam verenler ile birlikte kaliteli çalışmalara imza atmak istiyorum. Böylece adımı markalaştırabilirim ve kariyer olarak ön planda olabilirim. Yeteneklerimi kullanarak internet dünyasında üst isimler arasında olacağımdan bir şüphem yok.