Header Ads

Hande Erçel Kimdir ?

Hande Erçel Kimdir ? Hande Erçel Kaç Yaşında ? İşte Hande Erçel ' in Biyografisi

hande erçel, magazin, genel, yaşam, televizyon, ünlüler, hande erçel kimdir, hande erçel hayatı, hande erçel dizi, hande erçel annesi, hande erçel biyografi, hande erçel oynadığı diziler,

Hande Erçel son zamanlarda yıldızı parlamış ve adı ile gündemden düşmeyen bir isim olmuştur. Duru güzelliği ve rol konusunda yetenekli oluşu bu şöhret basamaklarını bir bir çıkmasına yardım etmiştir.

İlk Parlayışı : Güneşin Kızları 

Belki de bu dizinin ona bu kadar şöhret kazandıracağını bilmiyordu. Ancak Güneşin Kızları dizisi ile Hande Erçel tam anlamıyla esti gürledi. İyi oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de magazincilere konu oldu. 

Hande Erçel 24 Kasım 1993 tarihinde, Balıkesir / Bandırma ilçesinde doğdu. Üniversite hayatını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlayan Hande Erçel bu üniversitenin Geleneksel Türk Sanatları bölümüne gitti. Adını katıldığı Azerbaycan ' da gerçekleştirilen Miss Civilation of the World yarışması ile duyuran Hande Erçel bir sürü yapımcının ilgisini çekti.

Sahne hayatına ilk önce Çılgın Dershane filmi ile adım atan Hande Erçel burada oyunculuğu ile gözleri üzerine çekti. Daha sonra yapımcılar ile masaya oturan güzel oyuncu Hayat Ağacı dizisinde ilk televizyon rolünü kapmış oldu. Hayat Ağacı dizisinde Selen Karahanlı karekterine can veren Hande Erçel, bu diziden sonra Güneşin Kızları dizi projesinde yer aldı. Dizide ki rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile adı sık sık aşk dedikolarına karışsa bile ikili bu iddaaları hep reddetti. 

Daha sonra Aşk Laftan Anlamaz ve Siyah İnci dizilerinde baş rol aldı. 


Hiç yorum yok